Specs and the City

tallinn
22–24. OKTOOBER 2021

LIITU SPECS AND THE CITYGA JUBA NÜÜD

Specs and the City TERVITAB JA TOOB KOKKU KOGU OPTIKATÖÖSTUSE LINNAS Tallinn.

Specs and the City – tallinn

22–24. Oktoober 2021

Keerulised ja piiranguid täis ajad inspireerisid meid looma ürituse, mis oleks kooskõlas hetkel kehtivate tervisnõuetega ja samas aitaks meil hoida seda konkreetset optikatööstuse ühenduslüli. Kuna meil ei olnud võimalik tuua kokku suur hulk inimesi samasse ürituskohta, pidime olema loovad: mis oleks, kui ürituskohaks oleks terve linn ja kohtumised toimuksid mitmed mõnusas kohas üle terve linna? Olenemata sellest, et iga päevaga on järjest rohkem märke tagasi normaalsuse poole liikumisest, siis vajadus alternatiivsete kogemuste ja tõeliste inimsuhete järgi on tugevam, kui eales varem.

Specs and the City on üritus, mis pakub optikutele äri ja puhkuse ühendamist ning eksponentidele tõeliselt paindlikku ja vabas vormis üritust.

Nädalavahetuse jooksul antakse osalevatele brändidele ja ettevõtetele võimalus võõrustada oma seniseid ja tulevasi kliente showroomis, mis on üles seatud mõnes meie valikus olevatest hotellides, mis asub mõistliku jalutuskäigu või rattasõidu kaugusel.

Specs and the City veebirakenduses saavad optikud oma nädalavahetust planeerida kõigest mõne nupulevajutusega, alates üks-ühele kohtumistest tarnijatega kuni kultuursete ja gastronoomsete elamusteni.

Tõeliselt unikaalne kogemus, kus optikakogukonda võõrustades tuleb esile linna tõeline võlu ja selle peidetud aarded.

Külastajana peate end registreerima, et saaksite kasutada kohtumiste planeerijat ja optimeerida oma külastust. See on samuti oluline, et saaksime üritust planeerida kõige turvalisemal moel. Lisaks saate registreerides eksklusiivse ligipääsu laiale valikule hotellide ja restoranide pakkumistele.

Ootame Teid 22–24. Oktoober 2021 linnas Tallinn!

BRONEERIGE KOHTUMINE SIIN

Klikkige ja broneerige kohtumine otse brändiga

Line up

MAJUTUS

Mis puudutab majutusvõimalusi, siis Tallinnas on lai valik suurepäraseid hotelle. Siin on nii soodsamaid kui ka luksushotelle – kindlasti leiate oma eelarvele sobiva. Külalisena registreerudes saadetakse Teile ka e-mail, kust leiate meie partneriteks olevate hotellide pakkumised.

SÖÖK JA JOOK

Hooajalised kohalikud koostisosad ja unikaalne lähenemine Eesti köögile on Tallinna restoranide nurgakiviks. Traditsioonilist Eesti toitu serveeritakse nii vabama õhustikuga kui ka tõelistes gurmeerestoranides, millest paljud pakuvad unustamatut kogemust alates veinikaardist kuni peakoka signatuurroogadeni ja seda kõike hoolikalt läbimõeldud keskkonnas. White Guide restoranide teejuhi nimekirjas olevatest parimatest restoranidest enamik asub Tallinnas. Samuti asub Tallinnas mitmeid fantastilisi etnilisi restorane, sealhulgas Itaalia, Aasia ja Kaukaasia restorane.

MIDA TEHA JA NÄHA?

Olgu selleks siis UNESCO maailmapärandi nimistusse kantud vanalinn, sumisev kultuurimaastik, moodne linnaelu, fantastilised muuseumid, värvikad linnajaod, põnevad kulinaarsed kogemused, puhas ja värske mereõhk või lihtsasti ligipääsetav loodus – üks on kindel, Tallinn suudab Teid üllatada ja võluda.

hotellid

SAA OSAKS SPECS AND THE CITY tallinn 1. HOOAJAST

KÜLASTAJAD

Selleks, et saaksime üritust planeerida ja seda ohutult läbi viia, peate end külalisena registreerima. Registreerides saate ligipääsu meie partnerite pakutavatele soodustustele. Specs and the City on optikatööstusele mõeldud B2B üritus.

EKSPONENDID

Kõik, kes on tegevad optikatööstuses, on teretulnud võtma osa Specs and the City üritusest. Peate broneerima enda hotellisviidi või -toa, koosolekuruumi vms. Teeme koostööd mitmete hotellidega, mille seast on Teil võimalik oma valik teha. Need hotellid on toodud partnerite nimekirjas. Registreeri, et liituda Specs and the Cityga siin.

Find brands